Новини » Події

Ісус воскрес!

Олексій • 4 тижні назад

Сьогодні Пасха виглядає так. Коли Ісус воскрес та явився своїм учням, перше що Він сказав, було: “Мир вам!” Цей мир не прийшов сам собою, а був куплений жертвою Христа – Його смертю і воскресінням. Сьогодні мир також купується кров’ю і жертовністю наших воїнів. І саме тому сьогодні Пасха має колір піксель.

Запрошуємо вас на свято ПАСХИ

Олексій • 4 тижні назад

5 травня о 10:00, за адресою: вул. Михайла Драй-Хмари, 44 (вхід зі сторони вул. Жмеринська, праворуч від Медцентра) На святі будуть пісні, святкова вистава, квест для дітей і приємні подарунки. Будемо раді вас бачити!

Бен-Гур: історія про Христа

Олексій • 2 місяці назад

Фільм “Бен-Гур”, що вийшов у 2016 році, з тріском провалився в прокаті.

А ось блокбастер 1959 року мав грандіозний успіх. Книга, за якою його було знято, також неймовірно захоплююча. Це роман Льюїса Уоллеса “Бен-Гур: історія про Христа”, написаний у 1880 після випадкової зустрічі в поїзді.

«Служіння зцілення та звільнення» | 26.03.2023

Олексій • 1 рік назад

Сьогодні в нашій церкві пройшло служіння зцілення та звільнення. Дуже дякуємо братам і сестрами Церква “Спасіння” які завітали до нас і провели чудове служіння. Дякуємо Богу за всіх нових людей, хто в цю неділю звернувся до Христа, і молимось про чудо спасіння і зцілення в їх житті. 🎥 26.03.2023 10:01 На каналі Церкви Божої Слави (…)

Служіння зцілення та звільнення

Олексій • 1 рік назад

Запрошуємо всіх наступної неділі 26 березня о 10:00 на особливе служіння зцілення та звільнення. Приходьте самі і приводьте друзів. Також у цю неділю 19 березня о 10:00 у нас буде в гостях особливий гість – пастор Ігнатенко Дмитро. До зустрічі!

24 лютого. Загальнонаціональний піст і молитва за Україну

Олексій • 1 рік назад

Друзі. Запрошуємо вас взяти участь у Загальнонаціональному посту та молитві за Україну! 24 лютого виповниться рівно рік, як Російська Федерація розпочала повномасштабну війну проти нашої країни. У Божому Слові написано: “І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я (…)

Приєднуйтесь до молитви

Олексій • 1 рік назад

Добрий вечір дорога церква. Приєднуйтесь до молитви. За звільнення окупованих територій від ворога, за Господній захист від ракетних ударів та відновлення енергосистеми України. За Божий захист на наших військових. За мир по всій території України. За прозріння та покаяння російського народу. За Божий суд на російською владою. За духовне пробудження та смирення перед Богом українського (…)

Всіх з Різдвом Христовим!

Олексій • 1 рік назад

Вітаю всіх з Різдвом Христовим! Ісус є Світлом і тому, впускаючи Його в своє життя, ми отримуємо це світло. А разом зі світлом, приходить і справжнє життя. Всім нам потрібен мир і всім нам потрібне щастя. Але де їх шукати, коли навколо війна? Насправді, щастя можна знайти навіть в темні часи, якщо не забувати звертатися (…)

Лютий. Загальноцерковна молитва 2022. РІК ДОБРОГО САМАРЯНИНА. Місяць «ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ»

Олексій • 2 роки назад

Благословення єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. Благословення пастора і служителів церкви – дитяче служіння, підліткове, домашні групи, за церкву в Пустоварівці. Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. За 16-ти недільну школу ЄШЛ и щоквартальну євангелізацію 27.02: ☑️ за проявлення сили Божої в спасінні, зціленні та звільненні. Молитва за Україну: ☑️ за захист (…)

З Різдвом Христовим!

Олексій • 2 роки назад

Ніхто не обирає з нас, навіщо ми народжуємось. Зазвичай, ми робимо вибір – вже народившись. Ми народжуємося завдяки Богові та для Бога. І тому так важливо, щоб все наше життя було присвячене Йому! Хай народження нашого Спасителя подарує всім нам розуміння для чого ми народилися на цій землі.