Новини » Події

Лютий. Загальноцерковна молитва 2022. РІК ДОБРОГО САМАРЯНИНА. Місяць «ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ»

Олексій • 4 місяці назад

Благословення єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. Благословення пастора і служителів церкви – дитяче служіння, підліткове, домашні групи, за церкву в Пустоварівці. Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. За 16-ти недільну школу ЄШЛ и щоквартальну євангелізацію 27.02: ☑️ за проявлення сили Божої в спасінні, зціленні та звільненні. Молитва за Україну: ☑️ за захист (…)

З Різдвом Христовим!

Олексій • 5 місяців назад

Ніхто не обирає з нас, навіщо ми народжуємось. Зазвичай, ми робимо вибір – вже народившись. Ми народжуємося завдяки Богові та для Бога. І тому так важливо, щоб все наше життя було присвячене Йому! Хай народження нашого Спасителя подарує всім нам розуміння для чого ми народилися на цій землі.

Січень. Загальноцерковна молитва 2022. РІК ДОБРОГО САМАРЯНИНА. Місяць «БАЧЕННЯ»

Олексій • 5 місяців назад

Благословення єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. Благословення пастора і служителів церкви – дитяче служіння, підліткове, домашні групи, за церкву в Пустоварівці. Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. За оновлення в посвяченні та вірності в житті та служінні. За бачення 2022: ☑️ за виконання бачення року Доброго Самарітаніна, кожен член Церкви в його (…)

Грудень. Загальноцерковна молитва 2021. РІК ВІДНОВЛЕННЯ. Місяць «ПОСВЯЧЕННЯ І ВІРНОСТІ»

Олексій • 6 місяців назад

Благословення єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. Благословення пастора і служителів церкви – дитяче служіння, підліткове, домашні групи, за церкву в Пустоварівці. Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. За оновлення в посвяченні та вірності в житті та служінні. Молитва за Україну: ☑️ за захист народу України від коронавируса, зцілення всіх хворих і благословення (…)

Листопад. Загальноцерковна молитва 2021. РІК ВІДНОВЛЕННЯ. Місяць «БОЖОГО СЛОВА»

Олексій • 6 місяців назад

Благословення єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. Благословення пастора і служителів церкви – дитяче служіння, підліткове, домашні групи, за церкву в Пустоварівці. Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. За оновлення в читанні, вивченні і виконанні Слова Божого. Молитва за Україну: ☑️ за захист народу України від коронавируса, зцілення всіх хворих і благословення лікарів; (…)

Жовтень. Загальноцерковна молитва 2021. РІК ВІДНОВЛЕННЯ. Місяць «БЛАГОСЛОВІННЯ»

Олексій • 8 місяців назад

Благословення єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. Благословення пастора і служителів церкви – дитяче служіння, підліткове, домашні групи, за церкву в Пустоварівці. Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. За матеріальні благословення (звільнення від боргів, придбання житла, нова робота, відновлення бізнесу і мудрість у фінансах). Молитва за Україну: ☑️ за захист народу України від (…)

Вересень. Загальноцерковна молитва 2021. РІК ВІДНОВЛЕННЯ. Місяць «МОЯ ЦЕРКВА»

Олексій • 9 місяців назад

1. Благословення єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. 2. Благословення пастора і служителів церкви – дитяче служіння, підліткове, домашні групи, за церкву в Пустоварівці. Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. 3. За 28 річницю церкви Спасіння: за конференцію в суботу 25.09, євангелізаційне служіння в неділю 26.09, за оновлення кожного члена церкви в служінні (…)

Травень. Загальноцерковна молитва 2021. Рік відновлення «Місяць МОЄ СЛУЖІННЯ» ⛪️

Олексій • 1 рік назад

1️⃣ Благословіння єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. 2️⃣ Благословіння пастора і служителів церкви (дитяче служіння, підліткове, групи), за служіння в Пустоварівці: Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. 3️⃣ За визначення та затвердження кожного члена церкви в своєму служінні; за помазання, плоди і множення в особистому служінні. 4️⃣ Молитва за Україну: ☑️ за (…)

Квітень. Загальноцерковна молитва 2021. Рік відновлення «Місяць ОЧИЩЕННЯ І ОСВЯЧЕННЯ» ⛪️

Олексій • 1 рік назад

1️⃣ Благословіння єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. 2️⃣ Благословіння пастора і служителів церкви (дитяче служіння, підліткове, групи), за служіння в Пустоварівці: Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. 3️⃣ За очищення і освячення: наших думок, слів і вчинків. 4️⃣ Молитва за Україну: ☑️ за захист народу України від коронавируса, лікування всіх хворих і (…)

Березень. Загальноцерковна молитва 2021. Рік відновлення «Місяць ЛЮБОВІ» ⛪️

Олексій • 1 рік назад

1️⃣ Благословіння єпископа Філіпа Савочки: за Божу охорону сім’ї, здоров’я, служіння. 2️⃣ Благословіння пастора і служителів церкви (дитяче служіння, підліткове, групи), за служіння в Пустоварівці: Божу охорону сімей, здоров’я, служіння. 3️⃣ За прояв Божої любові в моїх відносинах: ☑️ в сім’ї; ☑️ на домашніх групах і церкви; ☑️ на роботі / навчанні. 4️⃣ Молитва за (…)