Новини » Інше

Мудра порада

Олексій • 10 години назад

“Ви один до одного будьте ласкаві, милостиві”. — Ефесян 4:32 “Про що я шкодую?” Саме на це запитання дав відповідь автор бестселерів Джордж Сандерс у своїй вступній промові в Сіракузькому університеті у 2013 році. Його підхід був схожий на підхід старшої людини, яка ділиться одним-двома вчинками, про які вона шкодує, з молодими людьми, які можуть (…)

Імпровізована хвала

Олексій • 1 день назад

“А північної пори Павло й Сила молилися, і Богові співали”. — Дії 16:25 Під час короткострокової місіонерської поїздки до Ефіопії наша команда супроводжувала місцеву групу християн, які відвідали молодих людей, що пережили важкі часи і мешкали в халупах на звалищі. Ми були дуже раді зустрічі з ними: ділилися свідченнями, підбадьорювали і разом молились. Один із (…)

Краса на пустирі

Олексій • 3 дні назад

“Щоб замість попелу дати їм оздобу, оливу радості замість жалоби, одежу хвали замість темного духа”. — Ісаї 61:3 Одного вечора я помітила акуратні рядки на пустирі біля мого будинку. Кожен ряд містив маленькі зелені листочки, з яких визирали крихітні бутони. Наступного ранку я навіть зупинилась, коли побачила, що на ділянці проростають прекрасні червоні тюльпани. Минулої (…)

Розкажіть, що зробив Бог

Олексій • 4 дні назад

“Оце ми як посли замість Христа… благаємо… примиріться з Богом!” — 2 Коринтян 5:20 Мій друг по коледжу Білл Тобіас багато років служив місіонером на тихоокеанському острові. Він розповів історію про молодого чоловіка, який покинув рідне місто в пошуках щастя. Друг привів його до церкви, де той почув Добру Звістку про Ісуса і повірив у (…)

Погляньте на небеса!

Олексій • 6 днів назад

“Небо звіщає про Божу славу”. — Псалом 18:2 Алекс Смоллі хоче, щоб усі прокидалися раніше, або хоча б трохи відволікались наприкінці дня. Навіщо? Щоб милуватися світанками та заходами сонця. За словами Смоллі, провідного британського дослідника у сфері вивчення захоплюючих погодних ефектів, ці швидкоплинні моменти – найкрасивіші і надихаючі періоди дня. Приголомшливий схід або захід сонця (…)

Зберігаймо духовну силу

Олексій • 1 тиждень назад

“Очі Господні дивляться по всій землі, щоб зміцнити тих, у кого все їхнє серце до Нього”. — 2 Хронік 16:9 Серіал “Роккі” розповідає про молодого боксера, який долає неймовірні труднощі, щоб стати чемпіоном у важкій вазі. У фільмі “Роккі ІІІ” показано, як успішний боксер вражений власними досягненнями. Телевізійні зйомки заважають йому проводити час у спортзалі, (…)

Бог в минулому і зараз

Олексій • 1 тиждень назад

“Я до вас завітаю, і справджу Своє добре слово про вас, щоб вернути вас до цього місця”. — Єремії 29:10 Минуло багато років відтоді, як ми покинули містечко в штаті Орегон, де зростала наша родина. Там у нас залишились чудові спогади, і нещодавній візит нагадав деякі моменти: футбольні ігри наших дівчат, наш старий дім, церковні (…)

Розкажіть про Бога

Олексій • 1 тиждень назад

“Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!” — Об’явлення 7:10 В основі роботи Кетрін над перекладом Біблії лежить любов до Бога та людей. Кетрін радіє, коли жінки в Індії приходять до глибшого розуміння Святого Письма, читаючи його рідною мовою. “Читаючи Біблію, вони часто починають радіти та плескати в долоні. Коли вони читають про (…)

Боже творіння

Олексій • 2 тижні назад

“Яке то величне на цілій землі Твоє Ймення”. — Псалом 8:2 Дванадцятого липня 2022 року вчені очікували на перші знімки з нового космічного телескопа Джеймса Вебба. Найсучасніший телескоп може зазирнути у Всесвіт далі, ніж будь-коли зазирало людство. Раптом з’являється зображення, від якого перехоплює подих: кольоровий космічний пейзаж туманності Каріна, який ніколи раніше не бачили таким. (…)

Радість і мудрість

Олексій • 2 тижні назад

“І радість я похваляв: що немає людині під сонцем добра, хіба тільки щоб їсти, та пити, та тішитися”. — Еклезіястова 8:15 Щовесни в Японії солодко пахучий цвіт сакури заливає всю країну вишуканими блідими та яскравими рожевими барвами, тішачи почуття як мешканців, так і туристів. Короткочасність цвітіння культивує в японців гостре усвідомлення того, що треба насолоджуватись (…)