Свідоцтва

Якщо Ти є, тоді зміни моє життя

Я не виховувався в дусі християнства, бажання слухати вихователів, а потім вчителів не мав. Підробляти оцінки навчився вже в першому класі.

Безумовно, як і на більшість підлітків на мене намагалися вплинути батьки, але все ж вулиця перемогла. Брати і лазити по чужих кишенях і ще багато чому “цікавому” навчила мене вулиця.

Поступово, у міру того як я ріс, росли і мої негативні бажання. З п’ятнадцяти років я шукав себе, в чому тільки міг: сигарети, випивка, наркотики і багато іншого сміття, який руйнував моє життя.

Так вийшло, що коли мені було двадцять років я почав продавати наркотики, і кожен раз, коли у мене з’являлися ці брудні гроші, зі мною відбувалися неприємні історії. То куплю бракований телевізор, то у мене забрали гроші, коли я захотів купити речі на базарі, то одного разу вночі на мене наїхали з пістолетом. Саме в той час я почав замислюватися, що є Хтось зверху, і Він все бачить і дає кожному по заслугах. Як я вже говорив, читати і вчитися я не любив, а після всіх цих випадків я почав читати класику і іншу літературу, що були для мене властивим. Таке враження, що Хтось почав надихати мене шукати Бога. Одного разу я зайшов в гості до одного друга, який був для мене великим авторитетом, і побачив у нього на столі Біблію. Це мене дуже здивувало, Я запитав його: “Навіщо такому мудрому людині ця книга?” Він відповів: “Вся класика кіно, театру і літератури бере свій початок в Біблії”.

Я зрозумів, що все чого я шукаю, так це Бога, тому що все що прикрашає і дає сенс, може дати тільки Бог. Одного разу осіннім вечором 1995 я став на коліна і почав звертатися до Бога. Це були прості слова: “Якщо Ти є, то зміни моє життя на краще!” З того дня моє життя дійсно почала змінюватися на краще. Тепер я краще розумію слова Ф. Достоєвського, який говорив, що рішення всіх проблем людства в Ісусі. У мене змінилося ставлення до навколишнього світу. Я працюю дитячим перукарем, веду домашню групу, намагаюся своїм особистим прикладом зробити цей світ світлішим.

Ігор Діденко.

Pages: 1 2 3 4 5