Духовне оновлення

Олексій • 1 рік назад

“Бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній”. — 2 Коринтян 4:16

У китайській медицині тисячоліттями мелені перли використовувалися як скраб. З його допомогою видаляли відмерлі клітини верхнього шару шкіри. А в Румунії розповсюджені лікувальні грязі, що омолоджують, які, як вважається, роблять шкіру здоровою та блискучою. У всьому світі люди використовують різні методи догляду за тілом, які, на їхню думку, здатні оновити шкіру, що постаріла.

Проте засоби, вигадані для підтримки наших матеріальних тіл, можуть дати лише тимчасове задоволення. Набагато важливіше залишатися духовно здоровим та сильним. Нам, віруючим у Христа, відкритий доступ до духовного оновлення. Апостол Павло писав: “Бо хоч нищиться зовнішній наш чоловік, зате день-у-день відновляється внутрішній” (2 Кор. 4:16). Щодня ми зіштовхуємося з проблемами, які нас обтяжують, приносячи в життя страх, тривогу і занепокоєння. Але “коли ми не дивимося на видиме, а на невидиме”, відбувається духовне оновлення (в. 18). Ми робимо це, коли приносимо свої турботи до Бога і молимося, щоб плід Святого Духа, до якого входять любов, радість і мир, знову виявився в нашому житті (Гал. 5:22-23). Коли ми віддаємо свої переживання Богові і дозволяємо Його Духу щодня сяяти через нас, Він відновлює наші душі.

Як ви можете попросити Бога відновити ваш дух? Як дія Святого Духа зміцнює вас?

Господи Ісусе, я щоденно зустрічаюсь із тим, що намагається зламати мене. Іноді я почуваюся переможеною. Але знаю, що в Тобі я можу оновлюватись духом.

Автор: Кім’я Лодер (гість)