Залишатися в Христі

Олексій • 1 місяць назад

“Ваше ж слово хай буде: «так-так», «ні-ні». А що більше над це, то те від лукавого”. — Матвія 5:37

Коли Гандальф Сірий зіткнувся з Саруманом Білим, стало зрозуміло, що останній відійшов від того, що мав би робити – допомагати захищати Середзем’я від влади злого Саурона. Більше того, Саруман вступив у союз із Сауроном! У цій сцені з фільму “Братство персня”, заснованого на класичному творі Толкіна, двоє колишніх друзів вступають в епічну битву добра проти зла. Якби ж то Саруман не збився з курсу і робив те, що було правильним!

Цар Саул також не зміг втриматись на правильному шляху. В одній з історій розповідається, що він “повиганяв [з Ізраїлю] ворожбитів та віщунів” (1 Сам. 28:3). То був правильний крок, адже Бог оголосив, що захоплення окультизмом є “гидотою” (Повт. 18:9-12). Втім, коли Бог не відповів на благання царя (через його ж попередні гріхи) стосовно того, як впоратись з величезною филистимською армією, Саул звелів: “Пошукайте мені жінку-ворожку, і я піду до неї, і запитаю її” (1 Сам. 28:7). Яка зміна курсу! Зрештою, Саул зазнав поразки, оскільки сам порушив свій же попередній наказ, який був правильним.

Через тисячоліття Ісус сказав Своїм учням: “Ваше ж слово хай буде: «так-так», «ні-ні». А що більше над це, то те від лукавого” (Мт. 5:37). Іншими словами, якщо ми зобов’язались слухатись Христа, життєво важливо дотримуватись цієї обіцянки. Отже, залишаймося в Христі, з Божою допомогою!

Що допомагає вам дотримуватись власних зобов’язань? Чому так важливо не відступати від правильного шляху?

Дорогий Ісусе, будь ласка, допоможи мені йти Твоїми шляхами.

Автор: Том Фелтен