Помий мене!

Олексій • 11 місяців назад

“Обмий Ти мене – і я стану біліший від снігу”. — Псалом 50:9

“Помий мене!” Хоча цих слів ніхто не написав на моїй машині, вони мали повне право на ній з’явитися. З цією думкою я подався на автомийку, як і інші водії, що бажають позбавити свої машини від плям солі, якою щедро посипали дороги після недавнього снігопаду. Черга була довга, просувалася повільно. Але очікування того варте. Я отримав чисту машину, і до того ж в якості компенсації за технічну затримку мені її вимили безкоштовно!

Очиститися за чужий рахунок – саме в цьому полягає суть Євангелія! Через смерть і воскресіння Свого Сина Бог забезпечив нам прощення гріхів. Хто з нас не відчував потреби “митися”, коли нас покривали бруд і кіптява життя? Коли ми були заплямовані егоїстичними думками чи вчинками, які шкодили нам та оточуючим, позбавляючи нас миру з Богом? Псалом 50 – це крик Давида після того, як спокуса здобула перемогу в його житті. Пророк Натан вказав йому на гріх (див. 2 Сам. 12), і Давид почав благати Бога: “Очисти ісопом мене, – і буду я чистий, обмий Ти мене – і я стану біліший від снігу” (в. 9). Відчуваєте себе брудними та винними? Прийдіть до Ісуса і пам’ятайте слова: “Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої” (1 Ів. 1:9).

Що мав на увазі Давид, коли просив Бога: “Обмий Ти мене”? Що заважає вам попросити в Нього прощення та очищення через Христа?

Боже, Ти бачиш усі плями в моєму житті, бачиш, як я потребую очищення. Обмий мене, пробач і допоможи прославляти Тебе.

Автор: Артур Джексон